Juvelyras profesionalas Raimundas MiliauskasVirš 25 metų patirtis juvelyrikoje. Virš tūkstančio papuošalų pagaminti mano rankomis.

 
Galiu drąsiai teigti, kad kiekvienas papuošalas turi savo gyvenimą, savo sielą, kurią reikia pajusti ir atskleisti, o paskui supažindinti su šeimininku ar savininke ir padėti jiems susidraugauti.
 


Per gyvenimą sukūręs ne vieną ekskliuzyvinį gaminį pirmiausia stengiuosi pažinti klientą ir tada jam padėti išsirinkti papuošalą, bendromis jėgomis aptariant kiekvieną idėją, kiek smulkmeną.


Klientas pats gali stebėti, kaip gimsta asmeniškai jam kuriamas papuošalas, kaip įgyvendinamos jo idėjos ir norai – po kiekvieno susitikimo papuošalas tobulinamas, kol galiausiai tampa lyg savas, lyg artimas šeimos narys. Visi mano kūriniai turi Lietuvos prabavimo rūmų dokumentus ir reikiamus sertifikatus, kurie užtikrina jų autentiškumą ir unikalumą.

 
Niekas kitas taip neparyškina žmogaus asmenybės kaip papuošalai. Jie – mūsų svarbūs gyvenimo palydovai. Jie mus išskiria iš minios ir suteikia unikalumą.
 

Visuomet smagu prisidėti prie Jūsų šventės!